آموزش انتخاب و خرید از سایت های دیگر

به نام او که بهترین نام ها برای اوست

سلام به همگی

مرحله دوم از آموزش شرکت در قرعه کشی هستیم :

در این صفحه می خواهیم به شما آموزش انتخاب و خرید از فروشگاه یا سایت های دیگر را یاد بدیم.

با ما همراه باشید :

گام اول : انتخاب فروشگاه یا سایت دلخواه شما برای خرید و شرکت در قرعه کشی ها

# برای شرکت در قرعه کشی های ما باید از لیست ما یکی از فروشگاه یا سایت های دلخواه خودتان را انتخاب کنید و از آن خرید نمایید که این لیست ها را می توانید از طریق آموزش زیر مشاهده کنید :

با کامپیوتر :

اگر با کامپیوتر هستید به قسمت بالایی سایت مراجعه کنید مثل عکس پایین و از گزینه ( لیست پیشنهادی ) می توانید به قسمت های زیر بروید یا در همین قسمت روی آنها کلیک کنید :

دسته لیست پیشنهادی

با موبایل :

دسته لیست پیشنهادی در موبایل مرحله اول
دسته لیست پیشنهادی در موبایل مرحله دوم

گام دوم : نحوه شرکت در قرعه کشی ها

بعد از انتخاب یکی از فروشگاه یا سایت های همکار ما از لیست های بالا :

می رسیم به نحوه شرکت در قرعه کشی ها با انتخاب یکی از فروشگاه یا سایت های همکار ما.

که برای مثال ما فروشگاه اینترنتی اسنپ مارکت را انتخاب کردیم.

قسمت اول : قوانین

به قسمت قوانین هر فروشگاه یا سایت می رویم و مثل عکس پایین ( قوانین شرکت در قرعه کشی ) را مطالعه می نماییم.

که برای مثال این فروشگاه اینترنتی (سوپر مارکت اینترنتی) اسنپ مارکت فقط در صورت خرید بالاتر از 100 هزار تومان می شود در قرعه کشی شرکت کرد.

فروشگاه یا سایت های دیگری هم هستند مثل: باسلام ، اسنپ فود ، همیار آکادمی ، ایسام ، دکتر ساینا و … که میتونید از آنها سفارش بدین می توانید و در قرعه کشی شرکت کنید ، ما در اینجا یک مثال از سوپرمارکت اینترنتی اسنپ مارکت زدیم که راهی ساده و راحت هست و همه می توانند ازش استفاده کنند زدیم ولی انتخاب با شماست.

قوانین فروشگاه ها یا سایت ها و لینک خرید

قسمت دوم : لینک خرید

بعد از مطالعه قوانین می رسیم به لینک خرید :

برای اینکه در قرعه کشی ها شرکت داده بشید، باید حتما از طریق ( لینک خرید ) که در صفحه هر فروشگاه یا سایت موجود هست و می توانید پیدا کنید، خرید خودتان را انجام بدین. ( مثل عکس پایین )

این فروشگاه ها و سایت ها در لیست بالا موجود هست و همینطور ما سعی می کنیم تا تعدادشان بیشتر کنیم.

توجه کنید :

در بعضی از فروشگاه ها یا سایت ها فقط در صورتی که از ( کد تخفیف یا معرف ) استفاده کنید می توانید در قرعه کشی های ما شرکت کنید، که با این کار هم تخفیف میگیرید و هم در قرعه کشی ما شرکت داده میشید. ( مثل عکس پایین )

لینک خرید فروشگاه ها یا سایت ها
لینک ورود به خرید
کد تخفیف خرید

گام سوم : توضیحات

شما بعد ورود به فروشگاه یا سایت دلخواه خودتان از طریق ( لینک خرید یا لینک ورود ) حالا می توانید بر اساس قوانین گفته شده خریدتان بدون مشکل انجام بدید.

بعد از اینکار خرید شما در سیستم ما ثبت می شود اما شما باید در مرحله بعد عکس یا در موبایل اسکرین شات فاکتور خرید خودتان را برای ما ارسال نمایید.

که اگر در کامپیوتر هستید می توانید با گوشی از روی صفحه مانیتور عکس بگیرید و برای موبایل هم : هر موبایل دکمه خودش برای گرفتن عکس از صفحه نمایش یا اسکرین شات داره. ( سعی می کنیم برای این مورد هم آموزش بذاریم – اگر مشکل دارید می توانید از طریق (تماس با ما) به ما یادآوری کنید تا زودتر این کار انجام بدیم)

برای ارسال عکس فاکتور خرید باید به آموزش مرحله بعد یعنی ( آموزش انتخاب قرعه کشی و درخواست تایید ) مراجعه نمایید، برای این کار می توانید از صفحه اصلی شانسی-شانسی ادامه بدید یا از طریق لینک زیر به مرحله سوم و آخر مراجعه نمایید.

خوش شانس باشید.