راهنمای قرعه کشی های

خرید کالا و خدمات :

برای شرکت :

از هر فروشگاه یا سایتی که می خوای خرید کن بعد فاکتور خریدشو ثبت کن و برنده قرعه کشی شو.

یک مثال ساده :

یک لباس می خوام

ↆↆ

از لیست فروشگاه ها یکی را انتخاب می کنم.

ↆↆ

از طریق (لینک خرید) وارد فروشگاه موردنظر میشم

ↆↆ

خرید می کنم و از فاکتور اون عکس می گیرم

ↆↆ

عکس فاکتور خریدو ثبت می کنم و تمام (برنده هم میشم)

آموزش شرکت :

مثال بالا رو باهم قدم به قدم میریم جلو :

اول : بهتره که در سایت ثبت نام کنید تا از امکانات سایت بهتر استفاده کنید:

دوم : از لیست فروشگاه و سایت ها یا دسته بندی ها که در صفحه اصلی هم هست می تونید فروشگاه یا سایت دلخواه خودتونو برای خرید و شرکت در قرعه کشی انتخاب کنید.

سوم : با لمس روی اسم اون فروشگاه وارد مقاله معرفی اون میشیم و بعد از مطالعه قوانین و سطح بندی های خرید روی ( لینک خرید ) لمس کرده و وارد اون فروشگاه یا سایت میشیم و خرید می کنیم.

چهارم : بعد از خرید کالای مورد نظر خودتون از فاکتور خرید عکس می گیرید و از قسمت (ثبت فاکتور) اونو ثبت می کنید و منتظر تایید ما می مونید.

پنجم : قبل از ثبت فاکتور از قسمت لیست قرعه کشی ها اونی که دوست داریدو به دلخواه خودتون انتخاب کنید و موقع ثبت فاکتور از لیست قرعه کشی ها همونو انتخاب کنید و درخواست خودتونو ثبت کنید.

آخر کار : البته بعد از ثبت برای اینکه جواب تایید یا عدم تایید خودتونو بدونید باید برید به صفحه همون قرعه کشی انتخابی خودتون و آخر صفحه قسمت نظرات می تونید متوجه بشید که تایید شدید یا نه که اگر تایید شده باشید کد قرعه کشی را مشاهده خواهید کرد و اگر تایید نشده باشید علت آن را مشاهده خواهید کرد.

قوانین و نکات مهم :

⍟ یادآوری : قرعه کشی شانسی-شانسی چیه ؟

 1. در شانسی-شانسی شما از ما چیزی نمی خرید و ما هم شما را مجبور نمی کنیم که چیزی از ما بخرید.
 2. تنها کاری که شما باید انجام بدین اینه که کالایی که می خواهید مثلا از فروشگاهی مثل : ایسام، اسنپ مارکت، اسنپ فود و … بخرید را از طرف ما ( لینک ما ) بخرید و بعد فاکتور خرید را برای ما ارسال کنید.

به همین سادگی و خوشمزگی.

⍟ نکته خیلی مهم : کلاهبرداری ؟

 1. لطفا لطفا مراقب کلاهبردارانی باشید که چه از طریق پیامک باشه چه تماس تلفنی باشه.
 2. به اسم ما خودشان را معرفی می کنن و از شما می خوان که شماره رمز دوم ، تاریخ انقضاء یا شماره cvv خودتان را بهشون بگید و یا حتما مراقب پیامک هایی باشید که یک لینک در آن موجود هست که شما بهتره که هیچ وقت روی آنها نرید که ممکنه باعث مشکلاتی بشه.
 3. سایت شانسی-شانسی وقتی با شما تماس میگیرد که برنده قرعه کشی باشید و هیچ وقت از شما موارد بالایی را نمی خواهد فقط و فقط از شما یا شماره کارت یا شماره حساب یا شماره شبا را می گیرد.(تمام)
 4. برنده هم در لایو اینستاگرام مشخص می شود به صورت زنده و مستقیم که می توانید بعد از دیدن آن مطمئن باشید که برنده شدید.

⍟ البته چند نکته دیگه باقی می مونه که باید بدونید :

 1. خرید شما باید از طریق لینک های ما و بدون استفاده از اپلیکیشن های فروشگاه ها یا سایت ها باشه چون در غیر اینصورت در سیستم ما ثبت نمیشه.
 2. موقع دادن نام و نام خانوادگی دقت کنید چون جایزه برنده فقط به شماره حساب همان نام و نام خانوادگی داده شده شما ریخته می شود.
 3. برای شرکت در قرعه کشی ها فقط می توانید از فروشگاه ها یا سایت های همکار ما مثل: اسنپ فود ، ایسام ، باسلام و … خرید کنید که لیست آنها را از اینجا ( کلیک یا لمس کنید ) می توانید پیدا کنید.
 4. هر چقدر بیشتر خرید داشته باشید شانس بیشتری برای برنده شدن دارید.
 5. برای تکمیل هر قرعه کشی تعداد مشخصی از شرکت کنندگان موردنیاز هست که درصد تکمیل آن را در هر قرعه کشی مشخص کردیم.
 6. همه شانس های جمع آوری شده شما بعد از هر قرعه کشی صفر می شود که یعنی شما باید دوباره برای برنده شدن در قرعه کشی جدید شانس جمع آوری کنید (یعنی مثلا با خرید و سفارش از اسنپ مارکت که یک سوپرمارکت اینترنتی هست می تونید یک شانس بدست بیارید).

⍟ برای ارتباط با ما می توانید از طریق زیر اقدام نمایید :