راهنمای قرعه کشی های

خدمات موبایل :

برای شرکت :

در کل این قرعه کشی ها که برای خدمات موبایل و پرداخت قبوض هست راهنمای خاصی نداره و شما برای شرکت فقط کافیه که شارژ موبایل ، اینترنت موبایل خریداری کنید یا اینکه قبض های خودتونو پرداخت کنید همین.

این راهنما و موارد مهم ممکن است در آینده شامل تغییرات شود پس لطفا هر چند وقت یکبار این صفحه را مشاهده نمایید.

نکات مهم :

⍟ البته چند نکته باقی می مونه که باید بدونید :

 1. با هر بار خرید شارژ و اینترنت و پرداخت قبض به شما یک شانس برنده شدن داده میشه.
 2. هر چقدر بیشتر خرید یا پرداخت قبض داشته باشید شانس بیشتری برای برنده شدن دارید.
 3. برای تکمیل هر قرعه کشی تعداد مشخصی از شرکت کنندگان موردنیاز هست که درصد تکمیل آن را در هر قرعه کشی مشخص کردیم.
 4. همه شانس های جمع آوری شده شما بعد از هر قرعه کشی صفر می شود که یعنی شما باید دوباره برای برنده شدن در قرعه کشی جدید شانس جمع آوری کنید (یعنی با خرید شارژ ، اینترنت و پرداخت قبض ها شانس جمع می کنید).

⍟ موارد مهم در مورد پرداخت قبوض یا قبض ها :

 1. قبض های که می توانید پرداخت کنید ( آب، برق، گاز، تلفن همراه، تلفن ثابت ثابت، عوارض شهرداری، سازمان مالیات و جریمه راهنمایی و رانندگی و … )
 2. بهتره که اول ثبت نام کنید و بعد قبض های خودتان را پرداخت کنید به دلیل اینکه می توانید قبض ها را در پنل خودتان مشاهده کنید.
 3. اگر عجله دارید و مهلت پرداخت قبض های شما گذشته یا آخرین روز است بهتره از خدمات ارتباطی سطح شهر خودتان پرداخت کنید.
 4. قبض های پرداختی شما ممکن است بعد از 24 الی 48 ساعت یا نهایتاً 72 ساعت به صورت پرداخت شده شود که این ممکن است به خاطر مواردی سیستمی در شبکه بانکی و شرکت های واسطه رخ دهد.
 5. در صورت بروز مشکل می توانید (شماره موبایل هنگام پرداخت قبض و شناسه قبض و شناسه پرداخت) این موارد را با یکی از بخش های زیر برای ما ارسال کنید.

⍟ موارد مهم در خرید بسته اینترنت :

 1. تنها مورد مهم در خرید بسته های اینترنت همراه اول است که اگر سیم کارت شما انارستان نیست نباید بسته های اینترنت انارستان را خریداری کنید.
 2. اگر به اشتباه خریداری نمودید بعد از نهایتا 3 روز کاری به کارت شما برگشت داده می شود که در غیر اینصورت از قسمت های زیر به ما اطلاع بدید.